Live Odds

Albania: Kategoria Superiore

Date event Home Draw Away
25.05.19
17:00
Flamurtari - KF Kamza LINEUP h2h

Argentina: Copa de la Superliga

Date event Home Draw Away
25.05.19
23:45
Atletico Tucuman - Tigre LINEUP h2h

Argentina: Primera B Nacional Promotion Playoff

Date event Home Draw Away
25.05.19
21:35
Sarmiento - Independiente Rivadavia LINEUP h2h

Armenia: 1. Division

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:00
Pyunik II - Banants III LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Banants II - Ararat Armenia II LINEUP h2h

Armenia: Premier League

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:00
Gandzasar - Lori LINEUP h2h

Australia: Brisbane Premier League

Date event Home Draw Away
25.05.19
09:30
Grange Thistle - Brisbane Knights LINEUP h2h
25.05.19
10:00
Bayside United - Brisbane Knights LINEUP h2h
25.05.19
10:00
Acacia Ridge FC - Caboolture FC LINEUP h2h
25.05.19
10:00
Toowong - The Gap LINEUP h2h

Australia: New South Wales

Date event Home Draw Away
25.05.19
10:30
Sutherland Sharks - Sydney Olympic LINEUP h2h
25.05.19
11:00
Sydney FC Youth - Hakoah Sydney City East LINEUP h2h
25.05.19
11:00
Marconi Stallions - APIA Leichhardt Tigers LINEUP h2h
25.05.19
11:00
Mt Druitt Town Rangers - Blacktown City FC LINEUP h2h

Australia: Southern State League

Date event Home Draw Away
25.05.19
07:30
Western Strikers - Adelaide Victory LINEUP h2h
25.05.19
07:30
Modbury Jets - Sturt Lions LINEUP h2h
25.05.19
07:30
Fulham United FC - Salisbury United LINEUP h2h
25.05.19
07:30
Noarlunga United - Cumberland United LINEUP h2h
25.05.19
10:30
Seaford Rangers - West Torrens Birkalla LINEUP h2h

Australia: Northern

Date event Home Draw Away
25.05.19
08:30
Mindil Aces - Hellenic LINEUP h2h
25.05.19
12:30
Port Darwin - Darwin Olympic LINEUP h2h

Australia: Brisbane Capital League Division One

Date event Home Draw Away
25.05.19
08:00
New Farm United - AC Carina LINEUP h2h

Australia: Victorian

Date event Home Draw Away
25.05.19
07:00
Green Gully Cavaliers - Altona Magic LINEUP h2h
25.05.19
07:15
Avondale FC - Dandenong City LINEUP h2h
25.05.19
09:30
Hume City FC - Dandenong Thunder SC LINEUP h2h

Australia: NPL Youth Western

Date event Home Draw Away
25.05.19
07:00
Armadale U20 - Sorrento U20 LINEUP h2h
25.05.19
07:00
Perth U20 - Cockburn City U20 LINEUP h2h
25.05.19
07:00
Floreat Athena U20 - Stirling Lions U20 LINEUP h2h
25.05.19
07:00
Bayswater City U20 - Perth Glory U20 LINEUP h2h
25.05.19
07:00
Balcatta U20 - ECU Joondalup U20 LINEUP h2h
25.05.19
07:00
Inglewood United U20 - Rockingham City FC U20 LINEUP h2h

Australia: New South Wales Premier League 2

Date event Home Draw Away
25.05.19
11:00
Blacktown Spartans - St George FC LINEUP h2h
25.05.19
11:00
Spirit FC - North Shore Mariners LINEUP h2h
25.05.19
11:00
Macarthur Rams - Hills United FC LINEUP h2h
25.05.19
11:00
Western Sydney Wanderers FC Youth - Mounties Wanderers LINEUP h2h
25.05.19
11:00
Canterbury Bankstown FC - Rydalmere LINEUP h2h

Australia: Western

Date event Home Draw Away
25.05.19
09:00
Armadale - Sorrento LINEUP h2h
25.05.19
09:00
Perth - Cockburn City LINEUP h2h
25.05.19
09:00
Floreat Athena - Stirling Lions LINEUP h2h
25.05.19
09:00
Bayswater City - Perth Glory Youth LINEUP h2h
25.05.19
09:00
Balcatta - ECU Joondalup LINEUP h2h
25.05.19
09:00
Inglewood United - Rockingham City FC LINEUP h2h

Australia: NPL Youth Victoria

Date event Home Draw Away
25.05.19
04:30
Avondale FC U20 - Dandenong City U20 LINEUP h2h
25.05.19
05:00
Green Gully SC U20 - Altona Magic U20 LINEUP h2h
25.05.19
11:45
Hume City FC U20 - Dandenong Thunder SC U20 LINEUP h2h

Australia: Victorian Premier League One

Date event Home Draw Away
25.05.19
06:00
Melbourne Victory Youth - Box Hill United LINEUP h2h
25.05.19
07:00
Moreland Zebras - Goulburn Valley Suns LINEUP h2h
25.05.19
07:00
Brunswick City - Bulleen Lions LINEUP h2h
25.05.19
07:00
North Geelong Warriors - Eastern Lions SC LINEUP h2h
25.05.19
07:00
Murray United FC - Whittlesea Ranges LINEUP h2h
25.05.19
07:00
Springvale White Eagles - Moreland City FC LINEUP h2h
25.05.19
07:00
St Albans Saints - Melbourne City FC Youth LINEUP h2h
25.05.19
07:15
Northcote City - Werribee City LINEUP h2h
25.05.19
08:00
Manningham United Blues - Ballarat City FC LINEUP h2h
25.05.19
09:30
Geelong SC - Langwarrin SC LINEUP h2h

Australia: Southern

Date event Home Draw Away
25.05.19
07:30
West Adelaide - Adelaide Comets LINEUP h2h
25.05.19
07:30
Adelaide Blue Eagles - Campbelltown City LINEUP h2h
25.05.19
07:30
Croydon Kings - Adelaide City LINEUP h2h
25.05.19
07:30
North Eastern Metro Stars - Para Hills Knights LINEUP h2h
25.05.19
07:30
Adelaide United Youth - Adelaide Raiders LINEUP h2h

Australia: Capital

Date event Home Draw Away
25.05.19
07:00
Gungahlin United - Riverina Rhinos LINEUP h2h
25.05.19
07:00
Tuggeranong United - Belconnen United LINEUP h2h

Austria: Regionalliga East

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:30
SKN St. Poelten (A) - Parndorf LINEUP h2h

Austria: Bundesliga Relegation Group

Date event Home Draw Away
25.05.19
17:00
FC Wacker Innsbruck - Mattersburg LINEUP h2h
25.05.19
17:00
Hartberg - Admira Moedling LINEUP h2h
25.05.19
17:00
Rapid Wien - Altach LINEUP h2h

Austria: Regionalliga West

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:00
Reichenau - USK Anif LINEUP h2h
25.05.19
16:00
SV Groedig - Hohenems LINEUP h2h
25.05.19
16:30
SV Wals Grunau - FC Kitzbuehel LINEUP h2h
25.05.19
17:00
Langenegg - Pinzgau Saalfelden LINEUP h2h
25.05.19
17:00
Altach (A) - St. Johann LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Seekirchen - Dornbirn LINEUP h2h

Austria: Regionalliga Middle

Date event Home Draw Away
25.05.19
18:30
Grazer AK - Wolfsberger AC (A) LINEUP h2h

Belarus: Premier League

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:15
FC Minsk - FK Gorodeya LINEUP h2h
25.05.19
17:15
Slavia Mozyr - FC Torpedo Minsk LINEUP h2h
25.05.19
19:45
Dinamo Brest - Neman Grodno LINEUP h2h

Belgium: First Amateur Division Promotion Playoff

Date event Home Draw Away
25.05.19
20:00
Virton - Thes Sport LINEUP h2h
25.05.19
20:00
Deinze - Lierse Kempenzonen LINEUP h2h

Bolivia: Primera Division - Apertura

Date event Home Draw Away
25.05.19
02:00
Real Potosi - Royal Pari LINEUP h2h

Bosnia and Herzegovina: Premier League

Date event Home Draw Away
25.05.19
17:00
FK Mladost Doboj Kakanj - FK Krupa LINEUP h2h
25.05.19
17:00
Radnik Bijeljina - Sloboda Tuzla LINEUP h2h
25.05.19
17:00
GOSK Gabela - FK Sarajevo LINEUP h2h
25.05.19
17:00
Celik Zenica - Siroki Brijeg LINEUP h2h
25.05.19
17:00
FK Zvijezda 09 - Zrinjski Mostar LINEUP h2h
25.05.19
17:00
FK Tuzla City - Zeljeznicar LINEUP h2h

Bosnia and Herzegovina: 1. Division RS Promotion Group

Date event Home Draw Away
25.05.19
17:00
Sloga Crnjelovo - Rudar Prijedor LINEUP h2h
25.05.19
17:00
Zeljeznicar Banja Luka - Kozara LINEUP h2h
25.05.19
17:00
Borac Banja Luka - FK Podrinje LINEUP h2h

Bosnia and Herzegovina: 1. Division FBiH

Date event Home Draw Away
25.05.19
17:30
Gorazde - Orasje LINEUP h2h
25.05.19
17:30
Igman Konjic - Vitez LINEUP h2h
25.05.19
17:30
Olimpik Sarajevo - Rudar Kakanj LINEUP h2h
25.05.19
17:30
FK Zvijezda - Slaven Zivinice LINEUP h2h
25.05.19
17:30
Metalleghe BSI - Tosk Tesanj LINEUP h2h
25.05.19
17:30
Bosna Visoko - FK Velez Mostar LINEUP h2h
25.05.19
17:30
NK Bratstvo - Capljina LINEUP h2h
25.05.19
17:30
NK Novi Travnik - Jedinstvo Bihac LINEUP h2h

Bosnia and Herzegovina: 1. Division RS Relegation Group

Date event Home Draw Away
25.05.19
17:00
Tekstilac Derventa - FK Modrica LINEUP h2h
25.05.19
17:00
Slavija Sarajevo - Drina Zvornik LINEUP h2h
25.05.19
17:00
Sloboda Mrkonjic Grad - Sutjeska LINEUP h2h

Botswana: Premier League

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:30
Sharps Shooting Stars - Prisons XI LINEUP h2h
25.05.19
15:30
Sankoyo Bush Bucks - Extension Gunners LINEUP h2h
25.05.19
15:30
Black Forest - Orapa United FC LINEUP h2h
25.05.19
15:30
Galaxy - BR Highlanders LINEUP h2h
25.05.19
15:30
Township Rollers - Police XI LINEUP h2h
25.05.19
15:30
Miscellaneous - Notwane FC LINEUP h2h

Brazil: Serie D Grp. A9

Date event Home Draw Away
25.05.19
21:00
Juazeirense - Aparecidense LINEUP h2h

Brazil: Serie B

Date event Home Draw Away
25.05.19
00:15
CRB - Vila Nova LINEUP h2h
25.05.19
02:30
Sport Recife - Londrina EC LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Coritiba - Cuiaba LINEUP h2h
25.05.19
21:30
Sao Bento - Oeste FC LINEUP h2h
25.05.19
21:30
Ponte Preta - Parana Clube LINEUP h2h

Brazil: Serie D Grp. A17

Date event Home Draw Away
25.05.19
23:00
Joinville - Avenida LINEUP h2h
25.05.19
23:00
Ferroviaria - Maringa FC LINEUP h2h

Brazil: Serie D Grp. A6

Date event Home Draw Away
25.05.19
21:00
Bahia de Feira - America RN LINEUP h2h

Brazil: Serie D Grp. A13

Date event Home Draw Away
25.05.19
22:00
Serra - Uniao Recreativa dos Trabalhadores LINEUP h2h

Brazil: Serie C Grp. B

Date event Home Draw Away
25.05.19
23:00
EC Sao Jose - Juventude LINEUP h2h

Brazil: Serie D Grp. A4

Date event Home Draw Away
25.05.19
21:00
Floresta - Bragantino PA LINEUP h2h

Brazil: Serie D Grp. A12

Date event Home Draw Away
25.05.19
20:00
Portuguesa RJ - Sobradinho EC LINEUP h2h

Brazil: Serie C Grp. A

Date event Home Draw Away
25.05.19
22:15
Confianca - Nautico LINEUP h2h

Brazil: Serie D Grp. A5

Date event Home Draw Away
25.05.19
01:30
Maranhao - Atletico Cearense LINEUP h2h

Brazil: Serie D Grp. A14

Date event Home Draw Away
25.05.19
00:30
Novorizontino - Tupi LINEUP h2h

Brazil: Serie A

Date event Home Draw Away
25.05.19
21:00
Botafogo RJ - Palmeiras LINEUP h2h

Brazil: Serie D Grp. A1

Date event Home Draw Away
25.05.19
22:00
Sao Raimundo RR - Rio Branco LINEUP h2h

Cameroon: Elite One Championship Group

Date event Home Draw Away
25.05.19
17:00
UMS de Loum - Feutcheu LINEUP h2h

Chile: Primera B

Date event Home Draw Away
25.05.19
22:00
Melipilla - Puerto Montt LINEUP h2h
25.05.19
23:00
Cobreloa - Magallanes LINEUP h2h

Chile: Primera Division

Date event Home Draw Away
25.05.19
00:00
Cobresal - Coquimbo Unido LINEUP h2h
25.05.19
02:30
Everton CD - Huachipato LINEUP h2h
25.05.19
20:45
Antofagasta - Union La Calera LINEUP h2h

China: China League

Date event Home Draw Away
25.05.19
09:30
Heilongjiang Lava Spring FC - Liaoning Hongyun LINEUP h2h
25.05.19
13:30
Guangdong Huanan - Shijiazhuang Ever Bright LINEUP h2h
25.05.19
13:30
Guizhou Hengfeng - Shaanxi Changan LINEUP h2h
25.05.19
13:30
Shanghai Shenxin - Xinjiang Tianshan LINEUP h2h
25.05.19
13:30
Beijing BG - Zhejiang Greentown LINEUP h2h
25.05.19
13:30
Nantong Zhiyun FC - Sichuan Longfa LINEUP h2h

China: Super League

Date event Home Draw Away
25.05.19
09:30
Beijing Renhe - Tianjin Teda LINEUP h2h
25.05.19
13:35
Hebei CFFC - Jiangsu Suning FC LINEUP h2h
25.05.19
13:35
Wuhan Zall - Tianjin Tianhai LINEUP h2h

Colombia: Primera B Apertura Playoff Grp. A

Date event Home Draw Away
25.05.19
22:30
Real Cartagena - Leones LINEUP h2h
25.05.19
22:30
Cortulua - Barranquilla FC LINEUP h2h

Croatia: 1. Division

Date event Home Draw Away
25.05.19
20:00
Slaven - Rijeka LINEUP h2h

Croatia: 2. Division

Date event Home Draw Away
25.05.19
17:30
Solin - NK Dugopolje LINEUP h2h
25.05.19
17:30
Lucko - Hajduk Split B LINEUP h2h
25.05.19
17:30
Bijelo Brdo - NK Kustosija LINEUP h2h
25.05.19
17:30
NK Sesvete - NK Varazdin LINEUP h2h
25.05.19
17:30
Sibenik - Dinamo Zagreb B LINEUP h2h
25.05.19
17:30
NK Hrvatski Dragovoljac - Osijek B LINEUP h2h
25.05.19
17:30
Medimurje - NK Zadar LINEUP h2h

Czech Republic: 1.Liga Relegation Group

Date event Home Draw Away
25.05.19
17:00
Slovacko - Karvina LINEUP h2h
25.05.19
17:00
Bohemians 1905 - Opava LINEUP h2h
25.05.19
17:05
Pribram - Dukla Praha LINEUP h2h

Czech Republic: FNL

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:00
FK Varnsdorf - Znojmo LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Vitkovice - Pardubice LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Hradec Kralove - FK MAS Taborsko LINEUP h2h
25.05.19
15:00
MFK Chrudim - Zizkov LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Trinec - SK Dynamo Ceske Budejovice LINEUP h2h
25.05.19
15:00
FC Vlasim - SK Prostejov LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Vysocina Jihlava - FC Zbrojovka Brno LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Sokolov - Usti nad Labem LINEUP h2h

Denmark: 2. Division Relegation Group

Date event Home Draw Away
25.05.19
13:00
Hilleroed - Dalum LINEUP h2h
25.05.19
13:00
Tarup-Paarup - Odder IGF LINEUP h2h
25.05.19
13:00
Vejgaard - Slagelse LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Frem - Marienlyst LINEUP h2h
25.05.19
14:00
FC Sydvest 05 - Kjellerup LINEUP h2h

Denmark: Danmarksserien Grp. 3

Date event Home Draw Away
25.05.19
13:00
Otterup - Oure FA LINEUP h2h
25.05.19
13:30
Hedensted - Varde LINEUP h2h

Denmark: 2. Division Promotion Group

Date event Home Draw Away
25.05.19
13:00
Vanloese - Middelfart LINEUP h2h
25.05.19
13:00
Aarhus Fremad - Ringkoebing LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Jammerbugt FC - HIK LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Broenshoej - B 93 LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Kolding IF - Brabrand LINEUP h2h

Denmark: Ligaen U17

Date event Home Draw Away
25.05.19
13:00
Esbjerg U17 - FC Koebenhavn U17 LINEUP h2h
25.05.19
15:15
Broendby U17 - FC Midtjylland U17 LINEUP h2h
25.05.19
15:15
Lyngby U17 - Silkeborg U17 LINEUP h2h
25.05.19
15:30
AaB U17 - FC Nordsjaelland U17 LINEUP h2h

Denmark: Danmarksserien Grp. 2

Date event Home Draw Away
25.05.19
13:00
Ledoeje-Smoerum Fodbold - B 1908 LINEUP h2h
25.05.19
13:00
Alleroed FK - FC Odsherred LINEUP h2h
25.05.19
13:00
BK Union - Fremad Valby LINEUP h2h
25.05.19
13:30
KFUM Roskilde - Kastrup B. LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Ishoej IF - FA 2000 LINEUP h2h

Denmark: 1. Division Relegation Playoff Grp. 2

Date event Home Draw Away
25.05.19
12:00
ASA Aarhus - Varde LINEUP h2h
25.05.19
12:00
Aarhus 1900 - IF Lyseng LINEUP h2h

Denmark: Danmarksserien Grp. 1

Date event Home Draw Away
25.05.19
12:00
Ballerup-Skovlunde - Holbaek LINEUP h2h
25.05.19
13:00
Skjold Birkeroed - GVI LINEUP h2h
25.05.19
13:00
Avedoere - Karlslunde IF LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Taastrup FC - Herlev LINEUP h2h
25.05.19
15:00
AB Taarnby - Greve LINEUP h2h

Denmark: Superligaen Championship Playoff

Date event Home Draw Away
25.05.19
17:00
FC Koebenhavn - FC Nordsjaelland LINEUP h2h
25.05.19
17:00
FC Midtjylland - Esbjerg fB LINEUP h2h
25.05.19
17:00
OB - Broendby IF LINEUP h2h

Denmark: 3F Ligaen Qualification Group

Date event Home Draw Away
25.05.19
13:00
Odense Q - Naesby BK LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Vildbjerg - Farum BK LINEUP h2h

Denmark: Ligaen U19

Date event Home Draw Away
25.05.19
12:00
Vejle U19 - OB U19 LINEUP h2h
25.05.19
12:30
SoenderjyskE U19 - AGF U19 LINEUP h2h
25.05.19
13:00
Broendby U19 - FC Midtjylland U19 LINEUP h2h
25.05.19
13:00
Lyngby U19 - Silkeborg U19 LINEUP h2h
25.05.19
13:00
AaB U19 - FC Nordsjaelland U19 LINEUP h2h
25.05.19
13:00
Esbjerg U19 - FC Koebenhavn U19 LINEUP h2h

Denmark: 1. Division

Date event Home Draw Away
25.05.19
13:45
Fredericia - Hvidovre LINEUP h2h
25.05.19
13:45
FC Helsingoer - Lyngby LINEUP h2h
25.05.19
13:45
HB Koege - FC Roskilde LINEUP h2h
25.05.19
13:45
Naestved - Thisted LINEUP h2h
25.05.19
13:45
Viborg - Fremad Amager LINEUP h2h
25.05.19
13:45
Silkeborg - Nykoebing FC LINEUP h2h

Denmark: Danmarksserien Grp. 4

Date event Home Draw Away
25.05.19
12:00
Lystrup IF - VSK Aarhus LINEUP h2h
25.05.19
13:00
Viby IF - IF Lyseng LINEUP h2h
25.05.19
15:00
FC Djursland - Vatanspor LINEUP h2h

Ecuador: Serie A

Date event Home Draw Away
25.05.19
00:00
Universidad Catolica - CD America de Quito LINEUP h2h
25.05.19
02:30
Barcelona SC - Olmedo LINEUP h2h
25.05.19
22:00
Fuerza Amarilla SC - LDU de Quito LINEUP h2h

Ecuador: Serie B

Date event Home Draw Away
25.05.19
19:30
Gualaceo SC - LDU Portoviejo LINEUP h2h
25.05.19
22:00
Clan Juvenil - Santa Rita LINEUP h2h
25.05.19
23:00
Liga de Loja - Independiente Juniors LINEUP h2h

England: League 2 Playoff

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
Newport County - Tranmere Rovers LINEUP h2h

Estonia: Cup

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:00
Narva Trans - Nomme JK Kalju LINEUP h2h

Estonia: Esiliiga

Date event Home Draw Away
25.05.19
12:00
TJK Legion - Tartu JK Welco LINEUP h2h
25.05.19
12:00
Talinna Kalev U21 - Rakvere JK Tarvas LINEUP h2h

Finland: Ykkonen

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
FF Jaro - Haka LINEUP h2h
25.05.19
16:00
AC Kajaani - FC KTP LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Musan Salama - MYPA LINEUP h2h
25.05.19
16:00
AC Oulu - TPS LINEUP h2h

Finland: Veikkausliiga

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
HIFK - FC Inter LINEUP h2h
25.05.19
16:00
RoPS - SJK LINEUP h2h

Finland: Kakkonen - Lohko A

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
JIPPO - Mikkelin Palloilijat LINEUP h2h
25.05.19
16:00
VJS - PEPO Lappeenranta LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Mikkelin Kissat - JaePS LINEUP h2h
25.05.19
16:00
FC Viikingit - FC Reipas LINEUP h2h

Finland: Kakkonen - Lohko C

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
SC KuFu-98 - VIFK LINEUP h2h

Finland: Kakkonen - Lohko B

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
Espoo - Honka (A) LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Ilves II - EPS LINEUP h2h

France: National 2 Grp. D

Date event Home Draw Away
25.05.19
18:00
FC Fleury 91 - Arras LINEUP h2h
25.05.19
18:00
FCSR Haguenau - Bobigny LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Lille B - Creteil LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Croix - Reims B LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Feignies Aulnoye - Schiltigheim LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Lens B - Sainte Genevieve LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Sedan - ASM Belfort LINEUP h2h
25.05.19
18:00
St Maur Lusitanos - Epinal LINEUP h2h

France: National 2 Grp. C

Date event Home Draw Away
25.05.19
18:00
Furiani Agliani - US Granvillaise LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Nantes B - Mantes LINEUP h2h
25.05.19
18:00
FC Chartres - Vitre LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Poissy - Lorient B LINEUP h2h
25.05.19
18:00
AC Boulogne-Billancourt - CMS Oissel LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Vannes - FC Bastia-Borgo LINEUP h2h
25.05.19
18:00
St. Malo - Le Havre B LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Stade Briochin - Paris Saint Germain B LINEUP h2h

France: National 2 Grp. A

Date event Home Draw Away
25.05.19
18:00
Lyon B - Jura Sud LINEUP h2h
25.05.19
18:00
St. Priest - Monaco B LINEUP h2h
25.05.19
18:00
SC Toulon - Monts d'Or Azergues LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Athletico Marseille - CA Pontarlier LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Etoile Frejus Saint-Raphael - US Marseille Endoume Catalans LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Marseille B - Nice B LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Martigues - Annecy FC LINEUP h2h
25.05.19
18:00
RC Grasse - Hyeres LINEUP h2h

France: National 2 Grp. B

Date event Home Draw Away
25.05.19
18:00
US Colomiers - Romorantin LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Les Herbiers - Stade Bordelais LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Sete - Andrezieux LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Le Puy - Blois LINEUP h2h
25.05.19
18:00
St-Pryve St-Hilaire - Trelissac LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Bergerac Perigord - Nimes B LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Bordeaux B - Moulins Yzeure LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Saint-Etienne B - Stade Montois LINEUP h2h

Germany: DFB Pokal

Date event Home Draw Away
25.05.19
20:00
RasenBallsport Leipzig - Bayern Munich LINEUP h2h

Germany: Oberliga Baden-Wurttemberg

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:00
1. CfR Pforzheim - Reutlingen LINEUP h2h
25.05.19
14:30
Neckarsulmer Sport Union - Noettingen LINEUP h2h

Germany: Oberliga Hessen

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:00
FSC Lohfelden - VFB Ginsheim LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Buchonia Flieden - Hessen Kassel LINEUP h2h
25.05.19
15:00
SpVgg Neu Isenburg - SC Waldgirmes LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Turk Gucu Friedberg - KSV Baunatal LINEUP h2h
25.05.19
15:00
FC Giessen - Bayern Alzenau LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Huenfelder SV - FV Bad Vilbel LINEUP h2h
25.05.19
15:00
FC 1931 Eddersheim - SC Viktoria 06 Griesheim LINEUP h2h
25.05.19
15:00
FC Ederbergland - SV Rot-Weiss Hadamar LINEUP h2h

Iceland: 1. Deild

Date event Home Draw Away
25.05.19
18:00
Magni - Fram Reykjavik LINEUP h2h

Iceland: Urvalsdeild

Date event Home Draw Away
25.05.19
18:00
HK Kopavogs - Grindavik LINEUP h2h
25.05.19
18:30
KA Akureyri - IBV Vestmannaeyjar LINEUP h2h
25.05.19
20:00
Vikingur Reykjavik - KR Reykjavik LINEUP h2h

Indonesia: Liga 1

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:30
PSS Sleman - Semen Padang LINEUP h2h

International: CAF Champions League Final Stage

Date event Home Draw Away
25.05.19
00:00
Wydad Casablanca - Esperance LINEUP h2h

International: World Cup U20 Grp. F

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:30
Portugal U20 - South Korea U20 LINEUP h2h
25.05.19
20:30
Argentina U20 - South Africa U20 LINEUP h2h

International: World Cup U20 Grp. E

Date event Home Draw Away
25.05.19
18:00
Panama U20 - Mali U20 LINEUP h2h
25.05.19
18:00
France U20 - Saudi Arabia U20 LINEUP h2h

International: Club Friendlies

Date event Home Draw Away
25.05.19
02:00
Forward Madison FC - Hertha Berlin LINEUP h2h

International: Friendlies

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:00
England - Denmark LINEUP h2h
25.05.19
16:00
France - Thailand LINEUP h2h

Iraq: Premier League

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:00
Al Semawah - Al Zawraa LINEUP h2h

Ireland: FAI Cup

Date event Home Draw Away
25.05.19
20:00
St Michael's - Regional United LINEUP h2h
25.05.19
20:10
St Michael's - Sheriff YC LINEUP h2h

Ireland: 1. Division

Date event Home Draw Away
25.05.19
20:30
Longford Town - Athlone Town LINEUP h2h

Israel: Ligat HaAl Championship Group

Date event Home Draw Away
25.05.19
19:00
Hapoel Beer Sheva - Maccabi Tel Aviv LINEUP h2h
25.05.19
19:00
Bnei Yehuda Tel Aviv - Hapoel Hadera LINEUP h2h
25.05.19
19:00
Maccabi Netanya - Maccabi Haifa LINEUP h2h

Italy: Serie A

Date event Home Draw Away
25.05.19
18:00
Frosinone - Chievo Verona LINEUP h2h
25.05.19
20:30
Bologna - SSC Napoli LINEUP h2h

Italy: Serie C Super Cup

Date event Home Draw Away
25.05.19
18:00
Pordenone Calcio - Juve Stabia LINEUP h2h

Italy: Serie C Relegation Playoff Grp. C

Date event Home Draw Away
25.05.19
18:00
Bisceglie - Paganese LINEUP h2h

Italy: Serie C Relegation Playoff Grp. A

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:30
Cuneo - Lucchese LINEUP h2h

Italy: Serie B Promotion Playoff

Date event Home Draw Away
25.05.19
21:00
Palermo - Hellas Verona/Spezia LINEUP h2h
25.05.19
21:00
Benevento - Cittadella LINEUP h2h

Japan: J. League 2

Date event Home Draw Away
25.05.19
07:00
Kyoto Sanga FC - Renofa Yamaguchi LINEUP h2h
25.05.19
07:00
V-Varen Nagasaki - Tokushima Vortis LINEUP h2h
25.05.19
08:00
Tokyo Verdy - JEF United Chiba LINEUP h2h
25.05.19
09:00
Ventforet Kofu - Yokohama FC LINEUP h2h
25.05.19
10:00
Ehime FC - Mito Hollyhock LINEUP h2h
25.05.19
12:30
FC Ryukyu - Albirex Niigata LINEUP h2h

Japan: J. League

Date event Home Draw Away
25.05.19
07:00
Consadole Sapporo - Gamba Osaka LINEUP h2h
25.05.19
07:00
Shimizu S-Pulse - Vegalta Sendai LINEUP h2h
25.05.19
08:00
Cerezo Osaka - FC Tokyo LINEUP h2h

Japan: Cup

Date event Home Draw Away
25.05.19
06:00
Honda Lock - Tokushima FC LINEUP h2h
25.05.19
06:00
Tochigi Uva - Vanraure Hachinohe LINEUP h2h
25.05.19
06:00
Matsue City FC - Kamatamare Sanuki LINEUP h2h
25.05.19
06:00
Saurcos Fukui - Honda FC LINEUP h2h
25.05.19
06:00
Iwaki FC - Sendai Univesity LINEUP h2h
25.05.19
06:00
Arterivo Wakayama - Saga Lixil LINEUP h2h
25.05.19
06:00
Toin University of Yokohama - Yamagata University LINEUP h2h
25.05.19
06:00
MIO Biwako Shiga - FC Osaka LINEUP h2h
25.05.19
06:00
Thespakusatsu Gunma - Tokyo International University LINEUP h2h

Kenya: Premier League

Date event Home Draw Away
25.05.19
12:00
SoNy Sugar - Nzoia Sugar FC LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Chemelil Sugar - Mathare United LINEUP h2h
25.05.19
15:05
Posta Rangers - Gor Mahia LINEUP h2h

Latvia: Virsliga

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:00
FK Spartaks - FS Metta/LU LINEUP h2h

Malaysia: Super Liga

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
Perak - Melaka United LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Pahang - Felda United FC LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Selangor Pkns FC - Petaling Jaya City FC LINEUP h2h

Malaysia: Premier League

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
Sarawak FA - Johor Darul Ta'zim II LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Pulau Pinang - Sabah FA LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Terengganu II - Kelantan LINEUP h2h

Moldova: National Division

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:00
Dinamo-Auto - Zimbru LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Codru - Speranta LINEUP h2h

Montenegro: 2. Division

Date event Home Draw Away
25.05.19
17:30
Igalo - Jezero LINEUP h2h
25.05.19
17:30
FK Bokelj - Kom LINEUP h2h
25.05.19
17:30
OFK Mladost Ljeskopolje - FK Arsenal Tivat LINEUP h2h
25.05.19
17:30
Jedinstvo BP - Otrant LINEUP h2h
25.05.19
17:30
Berane - Decic Tuzi LINEUP h2h

Montenegro: 1. CFL

Date event Home Draw Away
25.05.19
17:30
Buducnost Podgorica - Sutjeska LINEUP h2h
25.05.19
17:30
Grbalj Radanovici - Mornar LINEUP h2h
25.05.19
17:30
Zeta - FK Lovcen LINEUP h2h
25.05.19
17:30
OFK Titograd - Petrovac LINEUP h2h
25.05.19
17:30
FK Iskra - Rudar Pljevlja LINEUP h2h

Netherlands: Eredivisie Qualification

Date event Home Draw Away
25.05.19
18:30
RKC Waalwijk - Go Ahead Eagles LINEUP h2h
25.05.19
20:45
Sparta Rotterdam - De Graafschap LINEUP h2h

Netherlands: Tweede Divisie

Date event Home Draw Away
25.05.19
13:00
Jong Sparta Rotterdam - De Treffers LINEUP h2h
25.05.19
15:30
GVVV Veenendaal - Rijnsburgse Boys LINEUP h2h
25.05.19
15:30
HHC - Spakenburg LINEUP h2h
25.05.19
15:30
Jong Almere City FC - Barendrecht LINEUP h2h
25.05.19
15:30
SVV Scheveningen - Kozakken Boys LINEUP h2h
25.05.19
15:30
VVSB - Lienden LINEUP h2h
25.05.19
15:30
Koninklijke HFC - Katwijk LINEUP h2h
25.05.19
15:30
IJsselmeervogels - AFC LINEUP h2h
25.05.19
15:30
Excelsior Maassluis - Jong Vitesse LINEUP h2h

North Macedonia: Vtora Liga West

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:30
FK Struga - FK Labunishta LINEUP h2h
25.05.19
16:30
Korab - FK Skopje LINEUP h2h
25.05.19
16:30
Vlazrimi 77 - Teteks LINEUP h2h
25.05.19
16:30
FC Genc Kalemler - Pelister LINEUP h2h
25.05.19
16:30
Goblen Junior - KF Gostivari LINEUP h2h

North Macedonia: Vtora Liga East

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:30
FK Borec - GFK Tikves Kavadarci LINEUP h2h
25.05.19
16:30
Plachkovica - Kozhuf Gevgjelija LINEUP h2h
25.05.19
16:30
FK Vardar Negotino - FK Pehchevo LINEUP h2h
25.05.19
16:30
Partizan Obrshani - FK Bregalnica Stip LINEUP h2h

Norway: 2. Divisjon Avd. 1

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:00
Brattvaag - Fredrikstad LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Byaasen - Nardo LINEUP h2h

Norway: 3. Divisjon Avd. 3

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:00
Brodd - Viking 2 LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Donn - Pors Grenland LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Flekkeroey - Flint LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Vindbjart - Mandalskameratene LINEUP h2h

Norway: 1. Division

Date event Home Draw Away
25.05.19
13:30
Floeya - Aasane LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Oevrevoll Hosle - Grei Kvinner Elite LINEUP h2h

Norway: 3. Divisjon Avd. 2

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
Follo - Oern-Horten LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Frigg - Grei LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Ready - Halsen LINEUP h2h
25.05.19
17:00
Norild - Lyn LINEUP h2h

Norway: 3. Divisjon Avd. 6

Date event Home Draw Away
25.05.19
13:00
Melbo - Floeya LINEUP h2h
25.05.19
13:30
Junkeren - Leknes LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Tromsoe 2 - Harstad LINEUP h2h

Norway: Eliteserien

Date event Home Draw Away
25.05.19
18:00
Vaalerenga - Lillestroem LINEUP h2h

Norway: 3. Divisjon Avd. 1

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:30
Aalesund 2 - Eidsvold TF LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Nordstrand - Rommen LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Spjelkavik - Traeff LINEUP h2h

Norway: 3. Divisjon Avd. 5

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:00
Ranheim 2 - Gjoevik-Lyn LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Tillerbyen - Verdal LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Steinkjer - Brumunddal LINEUP h2h
25.05.19
16:00
NIL-Trysil - Kolstad LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Orkla - Strindheim LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Raufoss 2 - Melhus LINEUP h2h

Norway: 1. Divisjon

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:30
Tromsdalen - KFUM LINEUP h2h
25.05.19
15:30
Ull/Kisa - Hamarkameratene LINEUP h2h

Norway: 2. Divisjon Avd. 2

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:00
Oppsal - Sotra Sportsklubb LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Elverum - Odds Ballklubb 2 LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Asker - Baerum LINEUP h2h

Norway: 3. Divisjon Avd. 4

Date event Home Draw Away
25.05.19
13:00
Djerv 1919 - Vestfossen LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Fjoera - Bergen Nord LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Os - Sogndal 2 LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Vard Haugesund - Lysekloster LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Stord - FK Fyllingsdalen LINEUP h2h

Paraguay: Division Intermedia

Date event Home Draw Away
25.05.19
00:00
Independiente CG - Deportivo Caaguazu LINEUP h2h
25.05.19
21:00
Sportivo Iteno - 12 de Octubre LINEUP h2h
25.05.19
21:00
Guairena - Rubio Nu LINEUP h2h
25.05.19
23:00
Sportivo Trinidense - 2 de Mayo LINEUP h2h

Peru: Liga 2

Date event Home Draw Away
25.05.19
20:15
Juan Aurich - Club Sport Victoria LINEUP h2h
25.05.19
20:15
Alianza Atletico - Deportivo Los Caimanes LINEUP h2h
25.05.19
22:30
Deportivo Coopsol - Sport Loreto LINEUP h2h

Peru: Liga 1 - Apertura

Date event Home Draw Away
25.05.19
03:00
Universidad Cesar Vallejo - Carlos A. Mannucci LINEUP h2h
25.05.19
18:15
Sporting Cristal - FBC Melgar LINEUP h2h
25.05.19
22:30
Ayacucho FC - Universitario de Deportes LINEUP h2h

Philippines: Philippines Football League

Date event Home Draw Away
25.05.19
10:00
Kaya FC - Green Archers United LINEUP h2h
25.05.19
13:00
Ceres-Negros FC - Stallion Laguna FC LINEUP h2h

Portugal: Campeonato de Portugal Promotion Playoff

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
AD Fafe - Praiense LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Lusitania Lourosa - Uniao de Leiria LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Vilafranquense - Vizela LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Casa Pia - Espinho LINEUP h2h

Romania: Cup

Date event Home Draw Away
25.05.19
19:00
Astra Giurgiu - FC Viitorul Constanta LINEUP h2h

Romania: Liga II

Date event Home Draw Away
25.05.19
10:00
CS Sportul Snagov - CS Aerostar Bacau LINEUP h2h
25.05.19
10:00
Pandurii - ASU Politehnica Timisoara LINEUP h2h
25.05.19
10:00
FC Metaloglobus Bucuresti - ACS Energeticianul LINEUP h2h
25.05.19
10:00
Dacia Unirea Braila - Farul Constanta LINEUP h2h
25.05.19
10:00
Ripensia Timisoara - Daco-Getica Bucuresti LINEUP h2h
25.05.19
10:00
ACS Poli Timisoara - CS Mioveni LINEUP h2h
25.05.19
11:00
CS Balotesti - Universitatea Cluj LINEUP h2h
25.05.19
13:00
Chindia Targoviste - Luceafarul Oradea LINEUP h2h

Russia: PFL Zone East

Date event Home Draw Away
25.05.19
10:00
Zenit Irkutsk - Irtysh LINEUP h2h
25.05.19
11:00
FC Chita - Dinamo Barnaul LINEUP h2h

Russia: National Football League

Date event Home Draw Away
25.05.19
12:00
Sibir Novosibirsk - FC Krasnodar II LINEUP h2h
25.05.19
14:00
FC Tambov - Zenit St. Petersburg II LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Shinnik Yaroslavl - Avangard Kursk LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Spartak Moscow II - PFC Sochi LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Fakel - Tom Tomsk LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Khimki - Luch Energiya Vladivostok LINEUP h2h
25.05.19
14:00
FC Rotor Volgograd - Chertanovo Moscow LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Baltika - Tyumen LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Armavir FC - SKA-Khabarovsk LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Sibir Novosibirsk - Anzhi Makhachkala LINEUP h2h
25.05.19
14:05
Nizhny Novgorod - Mordovya LINEUP h2h

Russia: PFL Zone West

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:00
Luki-Energiya - Murom LINEUP h2h

San Marino: Campionato Playoff

Date event Home Draw Away
25.05.19
20:45
La Fiorita Montegiardino - Tre Penne Galazzano LINEUP h2h

Scotland: FA Cup

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
Hearts - Celtic LINEUP h2h

Singapore: S.League

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:30
Tampines Rovers FC - Geylang International FC LINEUP h2h
25.05.19
14:30
Warriors FC - Hougang United FC LINEUP h2h

Slovakia: 2. Liga

Date event Home Draw Away
25.05.19
17:00
Lipany - Inter Bratislava LINEUP h2h
25.05.19
17:00
FC STK 1914 Samorin - FK Pohronie LINEUP h2h
25.05.19
17:00
Komarno - Slavoj Trebisov LINEUP h2h
25.05.19
17:00
FK Poprad - FC Petrzalka 1898 LINEUP h2h
25.05.19
17:00
FC Lokomotiva Kosice - Partizan Bardejov LINEUP h2h
25.05.19
17:00
Zilina B - Liptovsky Mikulas LINEUP h2h
25.05.19
17:00
Tatran Presov - Dukla Banska Bystrica LINEUP h2h

Slovenia: 2. Division

Date event Home Draw Away
25.05.19
17:00
ND Bilje - Brda LINEUP h2h

Slovenia: Prva Liga

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:45
Domzale - Maribor LINEUP h2h
25.05.19
17:55
Rudar Velenje - ND Triglav LINEUP h2h
25.05.19
17:55
Mura - NK Celje LINEUP h2h
25.05.19
17:55
Aluminij - Olimpija Ljubljana LINEUP h2h
25.05.19
17:55
NK Krsko - Gorica LINEUP h2h

South Africa: Premier Soccer League Qualification Group

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:00
Tshakhuma FC - Royal Eagles LINEUP h2h

South Korea: K-League 2

Date event Home Draw Away
25.05.19
10:00
Suwon City - Daejeon Citizen LINEUP h2h
25.05.19
12:00
FC Anyang - Seoul E-Land FC LINEUP h2h

South Korea: K-League 1

Date event Home Draw Away
25.05.19
10:00
Pohang Steelers - FC Seoul LINEUP h2h
25.05.19
12:00
Gangwon FC - Jeju United LINEUP h2h
25.05.19
12:00
Seongnam FC - Ulsan Hyundai LINEUP h2h

Spain: Copa del Rey

Date event Home Draw Away
25.05.19
21:00
Barcelona - Valencia LINEUP h2h

Spain: LaLiga2

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
Rayo Majadahonda - Cordoba LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Osasuna - Las Palmas LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Sporting Gijon - Albacete LINEUP h2h

Spain: Segunda B Promotion Playoff

Date event Home Draw Away
25.05.19
18:00
Real Madrid Castilla - Cartagena LINEUP h2h
25.05.19
19:00
CD Badajoz - Logrones LINEUP h2h

Sweden: Allsvenskan

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
Malmoe FF - AFC Eskilstuna LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Haecken - IFK Gothenburg LINEUP h2h
25.05.19
18:05
Helsingborg - Falkenbergs FF LINEUP h2h

Sweden: 2. Division Soedra Svealand

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:00
Motala AIF FK - FC Stockholm Internazionale LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Tyresoe - IFK Aspudden-Tellus LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Arameiska-Syrianska IF - Assyriska IF Norrkoeping LINEUP h2h

Sweden: 2. Division Oestra Goetaland

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:00
FK Aelmeboda/Linneryd - Dalstorps IF LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Ifoe Bromoella IF - Naessjoe FF LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Raeppe GOIF - Haessleholms IF LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Nosaby IF - Oesterlen FF LINEUP h2h

Sweden: 1. Division South

Date event Home Draw Away
25.05.19
13:00
Lindome GIF - Eskilsminne IF LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Oskarshamns AIK - Lunds BK LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Aatvidaberg - Tvaaaakers IF LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Utsiktens BK - IK Oddevold LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Assyriska IK - Ljungskile LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Kristianstad FC - IFK Vaernamo LINEUP h2h

Sweden: 2. Division Norrland

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:00
Ytterhogdals IK - IFK Timraa LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Anundsjoe IF - Skellefteaa LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Gottne IF - Friska Viljor LINEUP h2h
25.05.19
14:00
IFK Umeaa - Piteaa LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Sandviks IK - IFK Luleaa LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Taefteaa IK - IFK Oestersund LINEUP h2h

Sweden: 2. Division Vaestra Goetaland

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:00
BK Olympic - KSF Prespa Birlik LINEUP h2h
25.05.19
14:00
IFK Malmoe FK - Onsala BK LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Esloevs - Stafsinge IF LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Vinbergs IF - FC Rosengaard LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Aengelholms FF - Assyriska BK LINEUP h2h

Sweden: 1. Division North

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:00
Team TG FF - Karlslunds IF HFK LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Karlstad BK - Gefle LINEUP h2h
25.05.19
16:00
IF Sylvia - Akropolis IF LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Sollentuna FF - BK Forward LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Bodens BK - Carlstad United LINEUP h2h

Sweden: 2. Division Norra Svealand

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:00
Karlbergs BK - Kungsaengens IF LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Skiljebo SK - IFK Lidingoe LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Taeby FK - Kvarnsvedens IK LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Hudiksvalls FF - IFK Stocksund LINEUP h2h

Sweden: Superettan

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
Halmstads BK - Degerfors LINEUP h2h
25.05.19
16:00
IK Frej Taeby - Varbergs BoIS FC LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Syrianska - Brommapojkarna LINEUP h2h
25.05.19
18:00
Joenkoepings Soedra - IK Brage LINEUP h2h

Sweden: 2. Division Norra Goetaland

Date event Home Draw Away
25.05.19
13:30
Saevedalens IF - IFK Tidaholm LINEUP h2h
25.05.19
14:00
IFK Aamaal - Grebbestads IF LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Nordvaermland FF - Oerebro Syrianska IF LINEUP h2h
25.05.19
16:00
IFK Uddevalla - Vaargaarda IK LINEUP h2h

Switzerland: Promotion League

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
SC Bruehl - Stade Nyonnais LINEUP h2h
25.05.19
16:00
La Chaux-de-Fonds - Bavois LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Wohlen - Breitenrain LINEUP h2h
25.05.19
16:00
FC Koeniz - Yverdon LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Sion II - Bellinzona LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Basel II - FC Muensingen LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Cham - FC Zuerich II LINEUP h2h
25.05.19
16:00
SC YF Juventus Zuerich - FC Stade Lausanne-Ouchy LINEUP h2h

Switzerland: Super League

Date event Home Draw Away
25.05.19
19:00
Basel - Xamax LINEUP h2h
25.05.19
19:00
Lugano - Grasshopper LINEUP h2h
25.05.19
19:00
Sion - Thun LINEUP h2h
25.05.19
19:00
Young Boys - Luzern LINEUP h2h
25.05.19
19:00
FC Zuerich - St. Gallen LINEUP h2h

Switzerland: 1. Liga Grp. 3

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
FC Gossau - FC United Zuerich LINEUP h2h
25.05.19
16:00
FC Thalwil - Red Star Zuerich LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Mendrisio FC - FC Kosova LINEUP h2h
25.05.19
16:00
FC Wettswil-Bonstetten - St. Gallen II LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Linth - Hongg LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Tuggen - Winterthur II LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Eschen/Mauren - Baden LINEUP h2h

Switzerland: 1. Liga Grp. 2

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
Buochs - Black Stars LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Luzern II - FC Schoetz LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Grasshopper II - FC Bassecourt LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Zofingen - SC Goldau LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Biel/Bienne - Solothurn LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Delemont - Zug LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Old Boys - FC Langenthal LINEUP h2h

Switzerland: 1. Liga Grp. 1

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
Echallens - Team Vaud U21 LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Naters - Bulle LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Chenois - Thun II LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Meyrin - Lancy FC LINEUP h2h
25.05.19
16:00
FC Azzurri 90 - Vevey LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Martigny - Etoile Carouge LINEUP h2h

Tanzania: Premier League

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:00
Simba SC - Biashara Mara United LINEUP h2h

Thailand: Thai League 2

Date event Home Draw Away
25.05.19
12:45
MOF Customs United - Thai Honda LINEUP h2h
25.05.19
13:00
Ubon UMT FC - JL Chiangmai United FC LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Ayutthaya FC - Udon Thani FC LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Rayong FC - Samut Sakhon FC LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Army United - Lampang FC LINEUP h2h

Thailand: Thai League

Date event Home Draw Away
25.05.19
12:45
Nakhon Ratchasima FC - Port FC LINEUP h2h
25.05.19
13:00
Trat FC - Chiangrai United LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Chiangmai FC - Prachuap FC LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Sukhothai FC - Chainat FC LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Suphanburi FC - PTT Rayong FC LINEUP h2h

Turkey: Super Lig

Date event Home Draw Away
25.05.19
18:00
Konyaspor - Akhisarspor LINEUP h2h

UAE: Arabian Gulf League

Date event Home Draw Away
25.05.19
20:00
Dibba Al Fujairah - Baniyas LINEUP h2h
25.05.19
20:00
Emirates Club - Sharjah Cultural Club LINEUP h2h
25.05.19
20:00
Shabab Al-Ahli Dubai FC - Al Fujairah LINEUP h2h

Ukraine: 1. Division

Date event Home Draw Away
25.05.19
13:45
MFK Mykolaiv - SC Dnipro-1 LINEUP h2h
25.05.19
16:00
FC Kolos Kovalivka - Obolon-Brovar LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Rukh Vynnyky - FC Sumy LINEUP h2h
25.05.19
16:00
FC Hirnyk-Sport - Volyn LINEUP h2h
25.05.19
16:00
FC Avanhard Kramatorsk - Metalist 1925 LINEUP h2h
25.05.19
16:30
FC Prykarpattia 1981 - FC Kobra Kharkiv LINEUP h2h
25.05.19
16:30
Zirka - Ahrobiznes Volochysk LINEUP h2h

Ukraine: Premier League Relegation Group

Date event Home Draw Away
25.05.19
16:00
Karpaty - Olimpik Donetsk LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Vorskla - Chornomorets Odessa LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Desna - Arsenal Kyiv LINEUP h2h

Uruguay: Primera Division Apertura

Date event Home Draw Away
25.05.19
20:00
Defensor Sporting - Fenix LINEUP h2h
25.05.19
20:00
Rampla Juniors - Nacional LINEUP h2h
25.05.19
20:00
Juventud de las Piedras - River Plate LINEUP h2h

Uruguay: Segunda Division

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:05
Villa Teresa - Club Atletico Torque LINEUP h2h
25.05.19
20:00
Albion - Central Espanol LINEUP h2h
25.05.19
20:00
Sud America - Bella Vista LINEUP h2h
25.05.19
20:00
Cerrito - Villa Espanola LINEUP h2h
25.05.19
20:00
Rentistas - Tacuarembo FC LINEUP h2h

USA: USL Championship

Date event Home Draw Away
25.05.19
01:00
New York Red Bulls II - North Carolina FC LINEUP h2h

USA: Major League Soccer

Date event Home Draw Away
25.05.19
01:10
Orlando City - LA Galaxy LINEUP h2h
25.05.19
03:10
Real Salt Lake - Atlanta United LINEUP h2h
25.05.19
04:40
Los Angeles FC - Montreal Impact LINEUP h2h
25.05.19
21:55
Chicago Fire - New York City FC LINEUP h2h

Uzbekistan: Superliga

Date event Home Draw Away
25.05.19
14:45
Surkhon-2011 - Kokand 1912 LINEUP h2h
25.05.19
14:45
Dinamo Samarkand - Qizilqum Zarafshon LINEUP h2h
25.05.19
15:50
Navbahor Namangan - Andijon LINEUP h2h
25.05.19
16:00
Metallurg Bekobod - Bunyodkor Tashkent LINEUP h2h

Venezuela: Primera Division - Apertura Final Stage

Date event Home Draw Away
25.05.19
00:00
Zamora FC - Mineros De Guayana LINEUP h2h
25.05.19
22:00
Zulia - Caracas LINEUP h2h

Venezuela: Segunda Division - Apertura - Final Stage

Date event Home Draw Away
25.05.19
21:30
Yaracuy FC - Universidad Central LINEUP h2h
25.05.19
21:30
Real Frontera - GV Maracay LINEUP h2h

Vietnam: V-League

Date event Home Draw Away
25.05.19
12:00
Khanh Hoa Nha Trang - QNK Quang Nam LINEUP h2h
25.05.19
12:00
Da Nang - Hoang Anh Gia Lai LINEUP h2h
25.05.19
14:00
Ho Chi Minh City FC - Song Lam Nghe An LINEUP h2h

Zambia: Super League Grp. A

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:00
Kabwe Warriors - Red Arrows LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Nakambala Leopards - Lusaka Dynamos LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Zanaco - Prison Leopards LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Zesco United - Kitwe United LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Mufulira Wanderers - Green Buffaloes LINEUP h2h

Zimbabwe: Premier Soccer League

Date event Home Draw Away
25.05.19
15:00
ZPC Kariba - Manica Diamonds LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Yadah FC - FC Platinum LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Herentals FC - Chapungu United LINEUP h2h
25.05.19
15:00
Chicken Inn FC - Black Rhinos LINEUP h2h

JOIN OUR COMMUNITY
Latest Tipster
Zulkarnain Junior Tipsters
  • win 14
  • push 1
  • fail 8
35.50 profits
Shifaro IV Junior Tipsters
  • win 12
  • push 0
  • fail 17
-44.00 profits
Marcos Oliveira Dias Premium Tipsters
  • win 168
  • push 3
  • fail 47
1360.00 profits
Betting Articles