LIVESCORES

Armenia: Premier League STANDINGS
14:30 Alashkert FC - Gandzasar ( - ) LINEUP H2H
16:30 Ararat - Urartu FC ( - ) LINEUP H2H
Armenia: 1. Division STANDINGS
14:00 BKMA - Urartu FC II ( - ) LINEUP H2H
16:00 West Armenia - Lernayin A. ( - ) LINEUP H2H
Austria: 2. Liga STANDINGS
18:30 Austria Wien (A) - SV Horn ( - ) LINEUP H2H
18:30 SV Lafnitz - Grazer AK ( - ) LINEUP H2H
18:30 FC Juniors OOe - FC Liefering ( - ) LINEUP H2H
18:30 BW Linz - Amstetten ( - ) LINEUP H2H
20:25 FC Wacker Innsbruck - Austria Lustenau ( - ) LINEUP H2H
Austria: Regionalliga Middle STANDINGS
19:00 Union Gurten - Deutschlandsberger SC ( - ) LINEUP H2H
Austria: Regionalliga East STANDINGS
19:00 SV Stripfing - SC Team Wiener Linien ( - ) LINEUP H2H
Austria: Regionalliga West - Salzburg STANDINGS
19:00 St. Johann - Seekirchen ( - ) LINEUP H2H
19:00 Pinzgau Saalfelden - SV Wals Grunau ( - ) LINEUP H2H
Austria: Regionalliga West - Tyrol STANDINGS
19:00 Woergl - FC Kitzbuehel ( - ) LINEUP H2H
Bahrain: Premier League STANDINGS
17:30 Al-Hidd - Al-Hala ( - ) LINEUP H2H
Brazil: Serie C Grp. A STANDINGS
01:00 Fin Santa Cruz 3 - 3 EC Jacuipense ( 2-1 ) LINEUP H2H
Brazil: Serie B STANDINGS
01:00 Fin CRB 0 - 0 America MG ( 0-0 ) LINEUP H2H
Brazil: Serie A STANDINGS
01:00 Fin Fluminense 4 - 0 Coritiba ( 1-0 ) LINEUP H2H
Colombia: Primera B Apertura STANDINGS
01:00 Fin Union Magdalena 2 - 1 Fortaleza FC ( 1-0 ) LINEUP H2H
03:05 Deportes Quindio - Bogota FC ( - ) LINEUP H2H
Costa Rica: Liga de Ascenso Apertura Grp. C STANDINGS
03:00 Puerto Golfito - Barrio Mexico ( - ) LINEUP H2H
Denmark: 2. Division Grp. 2 STANDINGS
18:00 FC Roskilde - Naestved ( - ) LINEUP H2H
Denmark: 1. Division STANDINGS
18:00 Hobro - Skive ( - ) LINEUP H2H
19:00 Fremad Amager - Esbjerg fB ( - ) LINEUP H2H
Denmark: Danmarksserien Grp. 1 STANDINGS
19:00 Fremad Valby - Avedoere ( - ) LINEUP H2H
Ecuador: Serie A - First Stage STANDINGS
01:15 Fin LDU Portoviejo 2 - 2 CSD Macara ( 2-1 ) LINEUP H2H
Egypt: Premier League STANDINGS
15:00 Al Mokawloon Al Arab - FC Masr ( - ) LINEUP H2H
17:30 ENPPI - Misr El-Maqasa ( - ) LINEUP H2H
20:00 Pyramids FC - Al-Ittihad Al-Sakandary ( - ) LINEUP H2H
England: EFL Trophy Northern Grp. E STANDINGS
20:00 Scunthorpe United - Manchester City Academy ( - ) LINEUP H2H
England: Southern Premier Division Central STANDINGS
20:45 Needham Market - Royston Town ( - ) LINEUP H2H
20:45 Lowestoft Town - Peterborough Sports ( - ) LINEUP H2H
20:45 Kings Langley FC - St. Ives Town FC ( - ) LINEUP H2H
20:45 Coalville Town - Redditch United ( - ) LINEUP H2H
20:45 Biggleswade Town - Leiston ( - ) LINEUP H2H
20:45 Banbury United - Hednesford ( - ) LINEUP H2H
20:45 Alvechurch - Stratford Town ( - ) LINEUP H2H
20:45 AFC Rushden & Diamonds - Hitchin Town ( - ) LINEUP H2H
20:45 Rushall Olympic - Bromsgrove Sporting ( - ) LINEUP H2H
20:45 Tamworth - Barwell FC ( - ) LINEUP H2H
England: EFL Trophy Southern Grp. D STANDINGS
20:00 Walsall - Chelsea Academy ( - ) LINEUP H2H
England: EFL Trophy Northern Grp. B STANDINGS
20:45 Rochdale - Manchester United Academy ( - ) LINEUP H2H
20:45 Salford City - Morecambe ( - ) LINEUP H2H
England: Northern Premier Division STANDINGS
20:45 Warrington Town - Atherton Collieries ( - ) LINEUP H2H
20:45 Stalybridge - Scarborough Athletic ( - ) LINEUP H2H
20:45 Nantwich Town - Buxton ( - ) LINEUP H2H
20:45 Mickleover Sports - Witton Albion ( - ) LINEUP H2H
20:45 Matlock Town - Basford United ( - ) LINEUP H2H
20:45 Lancaster City - Morpeth Town FC ( - ) LINEUP H2H
20:45 Hyde United - FC United of Manchester ( - ) LINEUP H2H
20:45 Grantham Town - Stafford Rangers ( - ) LINEUP H2H
20:45 Ashton United - South Shields ( - ) LINEUP H2H
20:45 Gainsborough - Whitby ( - ) LINEUP H2H
England: EFL Trophy Southern Grp. A STANDINGS
20:00 Colchester United - West Ham United Academy ( - ) LINEUP H2H
England: EFL Trophy Northern Grp. D STANDINGS
20:00 Tranmere Rovers - Liverpool Academy ( - ) LINEUP H2H
England: Isthmian Premier Division STANDINGS
20:45 Merstham - Corinthian Casuals ( - ) LINEUP H2H
20:45 Margate - Hornchurch ( - ) LINEUP H2H
20:45 Horsham - Bognor Regis Town ( - ) LINEUP H2H
20:45 Folkestone Invicta - Cray Wanderers ( - ) LINEUP H2H
20:45 East Thurrock United - Carshalton Athletic ( - ) LINEUP H2H
20:45 Bowers & Pitsea - Brightlingsea Regent ( - ) LINEUP H2H
20:45 Bishop's Stortford - Enfield Town ( - ) LINEUP H2H
20:45 Potters Bar Town - Cheshunt ( - ) LINEUP H2H
20:45 Lewes - Worthing ( - ) LINEUP H2H
England: EFL Cup STANDINGS
20:45 Tottenham Hotspur - Chelsea ( - ) LINEUP H2H
England: EFL Trophy Northern Grp. C STANDINGS
20:00 Crewe Alexandra - Newcastle United Academy ( - ) LINEUP H2H
England: Southern Premier Division South STANDINGS
20:45 Chesham United - Hartley Wintney ( - ) LINEUP H2H
20:45 Dorchester Town - Wimborne Town ( - ) LINEUP H2H
20:45 NA Salisbury - Merthyr Town ( - ) LINEUP H2H
20:45 Walton Casuals - Hendon ( - ) LINEUP H2H
20:45 Truro City - Taunton Town ( - ) LINEUP H2H
20:45 Metropolitan Police FC - Harrow Borough ( - ) LINEUP H2H
20:45 Hayes & Yeading United - Swindon Supermarine ( - ) LINEUP H2H
France: National STANDINGS
18:45 Quevilly - Sete ( - ) LINEUP H2H
20:00 Bourg en Bresse Peronnas - Annecy FC ( - ) LINEUP H2H
20:00 Orleans - Avranches ( - ) LINEUP H2H
20:00 Concarneau - Cholet ( - ) LINEUP H2H
Georgia: Erovnuli Liga 2 STANDINGS
13:00 WIT Georgia Tbilisi - FC Shevardeni 1906 ( - ) LINEUP H2H
13:00 Merani Martvili - FC Zugdidi ( - ) LINEUP H2H
13:00 Sioni Bolnisi - FC Rustavi ( - ) LINEUP H2H
Germany: Regionalliga Southwest STANDINGS
18:00 TuS RW Koblenz - Eintracht Stadtallendorf ( - ) LINEUP H2H
18:00 Elversberg - Hessen Kassel ( - ) LINEUP H2H
19:00 FCA Walldorf - VfB Stuttgart II ( - ) LINEUP H2H
19:00 Kickers Offenbach - TSV Steinbach ( - ) LINEUP H2H
19:00 Hoffenheim II - TSG Balingen ( - ) LINEUP H2H
19:00 Homburg - Pirmasens ( - ) LINEUP H2H
19:30 FSV Frankfurt - TSV Schott Mainz ( - ) LINEUP H2H
Germany: Oberliga Hamburg STANDINGS
19:30 TuS Osdorf - Niendorfer TSV ( - ) LINEUP H2H
Germany: Oberliga Bremen STANDINGS
19:30 Werder Bremen III - SG Aumund-Vegesack ( - ) LINEUP H2H
19:30 BSC Hastedt - Bremer SV ( - ) LINEUP H2H
19:30 SV Hemelingen - SC Borgfeld ( - ) LINEUP H2H
19:30 TuS Schwachhausen - Leher ( - ) LINEUP H2H
19:30 Vatan Sport Bremen - Habenhauser FV ( - ) LINEUP H2H
19:30 Blumenthaler SV - Geestemuende ( - ) LINEUP H2H
19:30 Brinkumer SV - FC Union 60 ( - ) LINEUP H2H
Iceland: 1. Deild STANDINGS
17:30 Thor Akureyri - Afturelding ( - ) LINEUP H2H
17:45 Grindavik - Vikingur Olafsvik ( - ) LINEUP H2H
17:45 Vestri - Fram Reykjavik ( - ) LINEUP H2H
17:45 Keflavik - IBV Vestmannaeyjar ( - ) LINEUP H2H
19:00 UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur - Leiknir Reykjavik ( - ) LINEUP H2H
20:00 Throttur Reykjavik - Magni ( - ) LINEUP H2H
International: Champions League Qualification STANDINGS
21:00 Omonia Nicosia - Olympiacos ( - ) LINEUP H2H
21:00 Ferencvaros - Molde ( - ) LINEUP H2H
21:00 Dynamo Kyiv - Gent ( - ) LINEUP H2H
Ireland: Premier Division STANDINGS
20:45 Sligo Rovers - Derry City ( - ) LINEUP H2H
Italy: Coppa Italia STANDINGS
20:45 Monza - Triestina ( - ) LINEUP H2H
Jordan: Premier League STANDINGS
16:00 FC Ma'an - Al-Sareeh ( - ) LINEUP H2H
18:30 Al-Hussein SC - Shabab Al-Ordon ( - ) LINEUP H2H
Kosovo: Superliga STANDINGS
15:00 Arberia - Feronikeli ( - ) LINEUP H2H
Mexico: Liga Premier - Serie A Grp. 1 STANDINGS
00:00 Gavilanes FC Matamoros - U.A. Zacatecas ( - ) LINEUP H2H
Morocco: Botola Pro STANDINGS
20:00 Youssoufia Berrechid - FAR Rabat ( - ) LINEUP H2H
20:00 Difaa El Jadida - Hassania Agadir ( - ) LINEUP H2H
Netherlands: Eerste Divisie STANDINGS
18:45 FC Eindhoven - Roda JC Kerkrade ( - ) LINEUP H2H
Norway: 1. Divisjon STANDINGS
19:00 Ull/Kisa - Tromsoe ( - ) LINEUP H2H
Peru: Liga 1 - Apertura STANDINGS
18:00 Academia Cantolao - Carlos Stein ( - ) LINEUP H2H
20:15 Cienciano - Sport Huancayo ( - ) LINEUP H2H
22:30 Universidad San Martin - Universidad Cesar Vallejo ( - ) LINEUP H2H
Poland: 2. Division STANDINGS
19:00 Znicz Pruszkow - Hutnik Nowa Huta ( - ) LINEUP H2H
20:30 Olimpia Elblag - Sokol Ostroda ( - ) LINEUP H2H
Poland: 1. Division STANDINGS
18:10 Widzew Lodz - Zaglebie Sosnowiec ( - ) LINEUP H2H
20:40 Arka Gdynia - GKS Tychy 71 ( - ) LINEUP H2H
Portugal: Segunda Liga STANDINGS
21:00 Academica - Feirense ( - ) LINEUP H2H
Romania: Liga II STANDINGS
18:00 U Craiova 1948 - CSM Slatina ( - ) LINEUP H2H
Russia: PFL Grp. 4 STANDINGS
12:00 Dinamo Barnaul - Novosibirsk FK ( - ) LINEUP H2H
Spain: LaLiga STANDINGS
19:00 Real Sociedad - Valencia ( - ) LINEUP H2H
21:30 Getafe - Real Betis ( - ) LINEUP H2H
Sweden: Cup STANDINGS
15:30 Vasalunds IF - IK Brage ( - ) LINEUP H2H
Uruguay: Segunda Division STANDINGS
17:15 Villa Espanola - Cerrito ( - ) LINEUP H2H
19:30 Albion - Sud America ( - ) LINEUP H2H
21:45 Atenas - Racing ( - ) LINEUP H2H
USA: NISA Fall Season Championship Grp. B STANDINGS
02:00 New York Cosmos - LA Force ( - ) LINEUP H2H
Wales: Premier League STANDINGS
20:45 Newtown - Cefn Druids AFC ( - ) LINEUP H2H
Armenia: Premier LeagueSTANDINGS
14:30 Alashkert FC - Gandzasar ( - ) LINEUP H2H
16:30 Ararat - Urartu FC ( - ) LINEUP H2H
Armenia: 1. DivisionSTANDINGS
14:00 BKMA - Urartu FC II ( - ) LINEUP H2H
16:00 West Armenia - Lernayin A. ( - ) LINEUP H2H
Austria: 2. LigaSTANDINGS
18:30 Austria Wien (A) - SV Horn ( - ) LINEUP H2H
18:30 SV Lafnitz - Grazer AK ( - ) LINEUP H2H
18:30 FC Juniors OOe - FC Liefering ( - ) LINEUP H2H
18:30 BW Linz - Amstetten ( - ) LINEUP H2H
20:25 FC Wacker Innsbruck - Austria Lustenau ( - ) LINEUP H2H
Austria: Regionalliga MiddleSTANDINGS
19:00 Union Gurten - Deutschlandsberger SC ( - ) LINEUP H2H
Austria: Regionalliga EastSTANDINGS
19:00 SV Stripfing - SC Team Wiener Linien ( - ) LINEUP H2H
Austria: Regionalliga West - SalzburgSTANDINGS
19:00 St. Johann - Seekirchen ( - ) LINEUP H2H
19:00 Pinzgau Saalfelden - SV Wals Grunau ( - ) LINEUP H2H
Austria: Regionalliga West - TyrolSTANDINGS
19:00 Woergl - FC Kitzbuehel ( - ) LINEUP H2H
Bahrain: Premier LeagueSTANDINGS
17:30 Al-Hidd - Al-Hala ( - ) LINEUP H2H
Denmark: 2. Division Grp. 2STANDINGS
18:00 FC Roskilde - Naestved ( - ) LINEUP H2H
Denmark: 1. DivisionSTANDINGS
18:00 Hobro - Skive ( - ) LINEUP H2H
19:00 Fremad Amager - Esbjerg fB ( - ) LINEUP H2H
Denmark: Danmarksserien Grp. 1STANDINGS
19:00 Fremad Valby - Avedoere ( - ) LINEUP H2H
Egypt: Premier LeagueSTANDINGS
15:00 Al Mokawloon Al Arab - FC Masr ( - ) LINEUP H2H
17:30 ENPPI - Misr El-Maqasa ( - ) LINEUP H2H
20:00 Pyramids FC - Al-Ittihad Al-Sakandary ( - ) LINEUP H2H
England: EFL Trophy Northern Grp. ESTANDINGS
20:00 Scunthorpe United - Manchester City Academy ( - ) LINEUP H2H
England: Southern Premier Division CentralSTANDINGS
20:45 Needham Market - Royston Town ( - ) LINEUP H2H
20:45 Lowestoft Town - Peterborough Sports ( - ) LINEUP H2H
20:45 Kings Langley FC - St. Ives Town FC ( - ) LINEUP H2H
20:45 Coalville Town - Redditch United ( - ) LINEUP H2H
20:45 Biggleswade Town - Leiston ( - ) LINEUP H2H
20:45 Banbury United - Hednesford ( - ) LINEUP H2H
20:45 Alvechurch - Stratford Town ( - ) LINEUP H2H
20:45 AFC Rushden & Diamonds - Hitchin Town ( - ) LINEUP H2H
20:45 Rushall Olympic - Bromsgrove Sporting ( - ) LINEUP H2H
20:45 Tamworth - Barwell FC ( - ) LINEUP H2H
England: EFL Trophy Southern Grp. DSTANDINGS
20:00 Walsall - Chelsea Academy ( - ) LINEUP H2H
England: EFL Trophy Northern Grp. BSTANDINGS
20:45 Rochdale - Manchester United Academy ( - ) LINEUP H2H
20:45 Salford City - Morecambe ( - ) LINEUP H2H
England: Northern Premier DivisionSTANDINGS
20:45 Warrington Town - Atherton Collieries ( - ) LINEUP H2H
20:45 Stalybridge - Scarborough Athletic ( - ) LINEUP H2H
20:45 Nantwich Town - Buxton ( - ) LINEUP H2H
20:45 Mickleover Sports - Witton Albion ( - ) LINEUP H2H
20:45 Matlock Town - Basford United ( - ) LINEUP H2H
20:45 Lancaster City - Morpeth Town FC ( - ) LINEUP H2H
20:45 Hyde United - FC United of Manchester ( - ) LINEUP H2H
20:45 Grantham Town - Stafford Rangers ( - ) LINEUP H2H
20:45 Ashton United - South Shields ( - ) LINEUP H2H
20:45 Gainsborough - Whitby ( - ) LINEUP H2H
England: EFL Trophy Southern Grp. ASTANDINGS
20:00 Colchester United - West Ham United Academy ( - ) LINEUP H2H
England: EFL Trophy Northern Grp. DSTANDINGS
20:00 Tranmere Rovers - Liverpool Academy ( - ) LINEUP H2H
England: Isthmian Premier DivisionSTANDINGS
20:45 Merstham - Corinthian Casuals ( - ) LINEUP H2H
20:45 Margate - Hornchurch ( - ) LINEUP H2H
20:45 Horsham - Bognor Regis Town ( - ) LINEUP H2H
20:45 Folkestone Invicta - Cray Wanderers ( - ) LINEUP H2H
20:45 East Thurrock United - Carshalton Athletic ( - ) LINEUP H2H
20:45 Bowers & Pitsea - Brightlingsea Regent ( - ) LINEUP H2H
20:45 Bishop's Stortford - Enfield Town ( - ) LINEUP H2H
20:45 Potters Bar Town - Cheshunt ( - ) LINEUP H2H
20:45 Lewes - Worthing ( - ) LINEUP H2H
England: EFL CupSTANDINGS
20:45 Tottenham Hotspur - Chelsea ( - ) LINEUP H2H
England: EFL Trophy Northern Grp. CSTANDINGS
20:00 Crewe Alexandra - Newcastle United Academy ( - ) LINEUP H2H
England: Southern Premier Division SouthSTANDINGS
20:45 Chesham United - Hartley Wintney ( - ) LINEUP H2H
20:45 Dorchester Town - Wimborne Town ( - ) LINEUP H2H
20:45 NA Salisbury - Merthyr Town ( - ) LINEUP H2H
20:45 Walton Casuals - Hendon ( - ) LINEUP H2H
20:45 Truro City - Taunton Town ( - ) LINEUP H2H
20:45 Metropolitan Police FC - Harrow Borough ( - ) LINEUP H2H
20:45 Hayes & Yeading United - Swindon Supermarine ( - ) LINEUP H2H
France: NationalSTANDINGS
18:45 Quevilly - Sete ( - ) LINEUP H2H
20:00 Bourg en Bresse Peronnas - Annecy FC ( - ) LINEUP H2H
20:00 Orleans - Avranches ( - ) LINEUP H2H
20:00 Concarneau - Cholet ( - ) LINEUP H2H
Georgia: Erovnuli Liga 2STANDINGS
13:00 WIT Georgia Tbilisi - FC Shevardeni 1906 ( - ) LINEUP H2H
13:00 Merani Martvili - FC Zugdidi ( - ) LINEUP H2H
13:00 Sioni Bolnisi - FC Rustavi ( - ) LINEUP H2H
Germany: Regionalliga SouthwestSTANDINGS
18:00 TuS RW Koblenz - Eintracht Stadtallendorf ( - ) LINEUP H2H
18:00 Elversberg - Hessen Kassel ( - ) LINEUP H2H
19:00 FCA Walldorf - VfB Stuttgart II ( - ) LINEUP H2H
19:00 Kickers Offenbach - TSV Steinbach ( - ) LINEUP H2H
19:00 Hoffenheim II - TSG Balingen ( - ) LINEUP H2H
19:00 Homburg - Pirmasens ( - ) LINEUP H2H
19:30 FSV Frankfurt - TSV Schott Mainz ( - ) LINEUP H2H
Germany: Oberliga HamburgSTANDINGS
19:30 TuS Osdorf - Niendorfer TSV ( - ) LINEUP H2H
Germany: Oberliga BremenSTANDINGS
19:30 Werder Bremen III - SG Aumund-Vegesack ( - ) LINEUP H2H
19:30 BSC Hastedt - Bremer SV ( - ) LINEUP H2H
19:30 SV Hemelingen - SC Borgfeld ( - ) LINEUP H2H
19:30 TuS Schwachhausen - Leher ( - ) LINEUP H2H
19:30 Vatan Sport Bremen - Habenhauser FV ( - ) LINEUP H2H
19:30 Blumenthaler SV - Geestemuende ( - ) LINEUP H2H
19:30 Brinkumer SV - FC Union 60 ( - ) LINEUP H2H
Iceland: 1. DeildSTANDINGS
17:30 Thor Akureyri - Afturelding ( - ) LINEUP H2H
17:45 Grindavik - Vikingur Olafsvik ( - ) LINEUP H2H
17:45 Vestri - Fram Reykjavik ( - ) LINEUP H2H
17:45 Keflavik - IBV Vestmannaeyjar ( - ) LINEUP H2H
19:00 UMF Leiknir Faskrudsfjoerdur - Leiknir Reykjavik ( - ) LINEUP H2H
20:00 Throttur Reykjavik - Magni ( - ) LINEUP H2H
International: Champions League QualificationSTANDINGS
21:00 Omonia Nicosia - Olympiacos ( - ) LINEUP H2H
21:00 Ferencvaros - Molde ( - ) LINEUP H2H
21:00 Dynamo Kyiv - Gent ( - ) LINEUP H2H
Ireland: Premier DivisionSTANDINGS
20:45 Sligo Rovers - Derry City ( - ) LINEUP H2H
Italy: Coppa ItaliaSTANDINGS
20:45 Monza - Triestina ( - ) LINEUP H2H
Jordan: Premier LeagueSTANDINGS
16:00 FC Ma'an - Al-Sareeh ( - ) LINEUP H2H
18:30 Al-Hussein SC - Shabab Al-Ordon ( - ) LINEUP H2H
Kosovo: SuperligaSTANDINGS
15:00 Arberia - Feronikeli ( - ) LINEUP H2H
Morocco: Botola ProSTANDINGS
20:00 Youssoufia Berrechid - FAR Rabat ( - ) LINEUP H2H
20:00 Difaa El Jadida - Hassania Agadir ( - ) LINEUP H2H
Netherlands: Eerste DivisieSTANDINGS
18:45 FC Eindhoven - Roda JC Kerkrade ( - ) LINEUP H2H
Norway: 1. DivisjonSTANDINGS
19:00 Ull/Kisa - Tromsoe ( - ) LINEUP H2H
Peru: Liga 1 - AperturaSTANDINGS
18:00 Academia Cantolao - Carlos Stein ( - ) LINEUP H2H
20:15 Cienciano - Sport Huancayo ( - ) LINEUP H2H
22:30 Universidad San Martin - Universidad Cesar Vallejo ( - ) LINEUP H2H
Poland: 2. DivisionSTANDINGS
19:00 Znicz Pruszkow - Hutnik Nowa Huta ( - ) LINEUP H2H
20:30 Olimpia Elblag - Sokol Ostroda ( - ) LINEUP H2H
Poland: 1. DivisionSTANDINGS
18:10 Widzew Lodz - Zaglebie Sosnowiec ( - ) LINEUP H2H
20:40 Arka Gdynia - GKS Tychy 71 ( - ) LINEUP H2H
Portugal: Segunda LigaSTANDINGS
21:00 Academica - Feirense ( - ) LINEUP H2H
Romania: Liga IISTANDINGS
18:00 U Craiova 1948 - CSM Slatina ( - ) LINEUP H2H
Russia: PFL Grp. 4STANDINGS
12:00 Dinamo Barnaul - Novosibirsk FK ( - ) LINEUP H2H
Spain: LaLigaSTANDINGS
19:00 Real Sociedad - Valencia ( - ) LINEUP H2H
21:30 Getafe - Real Betis ( - ) LINEUP H2H
Sweden: CupSTANDINGS
15:30 Vasalunds IF - IK Brage ( - ) LINEUP H2H
Uruguay: Segunda DivisionSTANDINGS
17:15 Villa Espanola - Cerrito ( - ) LINEUP H2H
19:30 Albion - Sud America ( - ) LINEUP H2H
21:45 Atenas - Racing ( - ) LINEUP H2H
Wales: Premier LeagueSTANDINGS
20:45 Newtown - Cefn Druids AFC ( - ) LINEUP H2H
Brazil: Serie C Grp. ASTANDINGS
01:00 Fin Santa Cruz 3 - 3 EC Jacuipense ( 2-1 ) LINEUP H2H
Brazil: Serie BSTANDINGS
01:00 Fin CRB 0 - 0 America MG ( 0-0 ) LINEUP H2H
Brazil: Serie ASTANDINGS
01:00 Fin Fluminense 4 - 0 Coritiba ( 1-0 ) LINEUP H2H
Colombia: Primera B AperturaSTANDINGS
01:00 Fin Union Magdalena 2 - 1 Fortaleza FC ( 1-0 ) LINEUP H2H
Ecuador: Serie A - First StageSTANDINGS
01:15 Fin LDU Portoviejo 2 - 2 CSD Macara ( 2-1 ) LINEUP H2H





JOIN OUR COMMUNITY
Latest Tipster
Shalomzion Junior Tipsters
  • win 12
  • push 0
  • fail 11
-12.00 profits
Vo Ngoc Lam Junior Tipsters
  • win 17
  • push 2
  • fail 24
-86.50 profits
Ade Dalimunthe Junior Tipsters
  • win 65
  • push 13
  • fail 52
-80.00 profits
Betting Articles